Kas yra bendrastatybiniai darbai? Jie traktuojami kaip pamatiniai, patys svarbiausi, lemiantys viso statinio, kaip projekto, sėkmę.Bendrastatybinius darbus galima sugrupuoti į kelias grupes:

• Žemės tvarkymo darbai. Pastarieji apima sklypo lyginimo, reljefo formavimo darbus, čia galime priskirti ir vejos įrengimą, prie žemės tvarkymo darbų priklausytų ir viena populiariausių mūsų teikiamų paslaugų – kraštovaizdžio formavimas, apželdinimas.

• Statybos ir montavimo darbai. Tai labai didelė bendrastatybinių darbų grupė, apimanti visus statybos darbus nuo A iki Z, pavyzdžiui, pamatų liejimas, sienų mūrijimas, karkaso montavimas, stogo medinės dalies įrengimas, stogo dangos klojimas, pertvarų montavimas, kamino mūrijimas ir daugybė kitų.

• Šiltinimo darbai. Pastarieji užtikrina šilumos izoliaciją namuose. Į kategoriją įeina grindų šiltinimas, sienų šiltinimas, perdangos šiltinimas, stogo šiltinimas ir kt. Taip pat šiltinimo darbus galima klasifikuoti ir pagal naudojamas medžiagas, pavyzdžiui, šiltinimas akmens vata, šiltinimas stiklo vata, šiltinimas putomis, šiltinimas putų polistiroliu, šiltinimas putplasčiu ir kt.

• Pastatų vidaus ir išorės apdailos darbai. Išorės apdailos darbai daugiausia siejami su fasado apdaila – tai gali būti tinkavimas, medinių ar kitokių dailylenčių montavimas, plokščių, panelių įrengimas ir kt. Vidaus apdailos darbų spektras labai platus ir apima grindis, sienas, lubas: tinkavimas, glaistymas, dažymas, gruntavimas, tapetavimas, plytelių klijavimas, įtempiamų lubų įrengimas, gipso kartono montavimas, grindų dangos klojimas ir kt.Tai pagrindinės bendrastatybinių darbų grupės. Bet šių darbų sąraše galima įrašyti ir vandentiekio, nuotekų įrengimo darbus, gerbūvio tvarkymo darbus, tvorų įrengimą, lietaus nuvedimo sistemos montavimą ir kt.

Ką siūlome Jums? Mūsų komanda bus patikimas partneris, jei reikia: suformuoti reljefą, kraštovaizdį, reprezentatyviai apželdinti sklypą, taip pat suteikti visus statybų darbus „iš vienų rankų“, kokybiškai atlikti stogo šiltinimo darbus, suteikti labai platų vidaus apdailos paslaugų spektrą.

trendas