Jei planuojate įrengti tvirtus pamatus būsimam namui ar reikalingas pamatas tvorai, atraminei sienelei, polių gręžimas bus aktuali paslauga, garantuosianti kokybę ir patvarumą. Poliai yra vienas populiariausių pasirinkimų pamatams, mat jų funkcionalumu neabejojama, o greitas ir lengvas įrengimas, užsakant polių gręžimo paslaugą, nuo užsakovų pečių nuima didžiulę naštą.

Taikant polių gręžimo technologiją pirmiausia nustatoma poliaus gręžimo vieta, tuomet specialiu grąžtu išgręžiama ertmė žemėje, pastaroji užpildoma betonu, o galiausiai – įmontuojama armatūra.

Polių gyliui ir gręžimo ypatumams įtakos turi gruntas, todėl prieš imantis darbų tikslinga jį įvertinti – tai padės parinkti geriausiai tinkančius matmenis poliams.

Poliniai pamatai sparčiai išpopuliarėjo dėl greito jų įrengimo ir tapo ekonomiška, bet ne mažiau patvaria alternatyva juostiniams pamatams. Įrengiant polinius pamatus nereikia kasti tranšėjų, samdyti kasimo technikos ar darbuotis patiems kastuvu. Tad akivaizdu, jog polinių pamatų įrengimo laiko kaštai kur kas mažesni.

trendas